“Gənc Liderlər” Forumu keçiriləcək.
Azərbaycan Respublikası Gənclər Fondu və Azərbaycan Respublikası Gənclər Təşkilatları Milli Şurasının dəstəyi ilə Bakı Dövlət Universitetinin ev sahibliyi və tərəfdaşlığı, həmçinin “Sosial Məsələlərin Həllinə Kömək” və “Sosial İnkişafa Yardım” İctimai Birliklərinin birgə təşkilatçılığı ilə “Gənc Liderlər” Forumu keçiriləcəkdir.
Forumun məqsədi gənclərin liderlik bacarıqlarını inkişaf etdirmək, sosial təşəbbüsləri dəstəkləmək və onları Dayanıqlı İnkişaf Məqsədlərinə uyğun fəaliyyətlərə təşviq etməkdir.
Məkan: Bakı Dövlət Universiteti
Son qeydiyyat: 30 noyabr 2024-cü il, saat 11:00
Liderlik bacarıqlarını artırmaq, uğurlu liderlərin təcrübələrindən ilham almaq və faydalı əlaqələr qurmaq istəyən hər kəs üçün unikal bir fürsət!

The "Young Leaders" Forum will be held.
With the support of the Youth Foundation of the Republic of Azerbaijan and the National Council of Youth Organizations of the Republic of Azerbaijan, the “Young Leaders” Forum will be held, hosted and partnered by Baku State University, as well as jointly organized by the “Assistance to Solving Social Issues” and “Assistance to Social Development” Public Unions.
The goal of the forum is to develop the leadership skills of young people, support social initiatives and encourage them to engage in activities in line with the Sustainable Development Goals.
Venue: Baku State University
Last registration: November 30, 2024, 11:00
A unique opportunity for anyone who wants to improve their leadership skills, be inspired by the experiences of successful leaders and build useful connections!