“Gənclər Mərkəzi” İctimai Birliyinin sədr müavini və ADA Universitetinin tələbəsi Aytac Adıgözəlova COP29 mövzusunda hazırladığı yazısı ilə Londonda nüfuzlu mətbuat orqanlarından birində yer alıb.
25 Noyabr 2024
Dəyərli gənclər təşkilatlarının rəhbər və nümayəndələri,
NAYORA-nın üzvü olan “Gənclər Mərkəzi” İctimai Birliyinin sədr müavini və ADA Universitetinin tələbəsi Aytac Adıgözəlova COP29 mövzusunda hazırladığı yazısı ilə Londonda nüfuzlu mətbuat orqanlarından birində yer alıb.
“Global Climate Diplomacy with COP29: Green Energy Dialogues” başlıqlı məqalə Aytacın iqlim diplomatiyasına və yaşıl enerjiyə dair fikirlərini əks etdirir.

Aytac Adigozalova, Deputy Chair of the "Youth Center" Public Union and a student at ADA University, was featured in one of the influential press organizations in London with her article on COP29.
25 November 2024
📣 Leaders and representatives of valuable youth organizations,
Aytac Adigozelova, deputy chairman of the "Youth Center" Public Union, a member of NAYORA, and a student of ADA University, was featured in one of the influential press organizations in London with her article on COP29.
The article titled "Global Climate Diplomacy with COP29: Green Energy Dialogues" reflects Aytac's views on climate diplomacy and green energy.