“Təşkilatların Potensialını Gücləndir” layihəsi çərçivəsində “Dünyanı Kəşf Et: Beynəlxalq Layihələrə Müraciətin Yolları” adlı seminar keçiriləcək.
9 Oktyabr 2024
Son müraciət tarixi: 13 Oktyabr 2024
Bu seminar gənclər təşkilatları üçün beynəlxalq layihələrdə iştirak imkanlarını araşdırmaq və yeni yollar kəşf etmək üçün unikal bir şansdır!
Tədbir zamanı sizi gözləyir:
Erasmus+ proqramları – Təhsil və mədəni mübadilə vasitəsilə gənclər təşkilatları üzvlərinin müxtəlif ölkələrdə oxumaq və mədəni mübadilə layihələrində iştirak imkanı.
Avropa Həmrəylik Korpusu – ictimai xidmət layihələrinə qoşularaq, xaricdə könüllü fəaliyyətlərdə iştirak.
Beynəlxalq təşəbbüslərin gənclərə təsiri – Gənclərin karyera və şəxsi inkişafını dəstəkləyən bu layihələr haqqında ətraflı məlumat.
Tarix: 13 oktyabr
Saat: 14:00
Məkan: Globus Center, 13-cü mərtəbə
Spiker: Cəsur Mədətzadə, ARGTMŞ-nın beynəlxalq əlaqələr üzrə meneceri.
Əgər təşkilatınız gənclərin inkişafını və beynəlxalq təcrübə qazanmasını hədəfləyirsə, bu tədbiri qaçırmayın!

Within the framework of the “Strengthen the Potential of Organizations” project, a seminar entitled “Discover the World: Ways to Apply for International Projects” will be held.
9 October 2024
Deadline: 13 October 2024
This seminar is a unique chance for youth organizations to explore opportunities for participation in international projects and discover new ways!
📌 During the event, you will find:
1️⃣ Erasmus+ programs - Opportunity for members of youth organizations to study in different countries and participate in cultural exchange projects through educational and cultural exchange.
2️⃣ European Solidarity Corps - participation in volunteer activities abroad by joining public service projects.
3️⃣ Impact of international initiatives on youth - Detailed information about these projects that support the career and personal development of young people.
📅 Date: October 13
⏰ Time: 14:00
Speaker: Jasur Madatzadeh, International Relations Manager of ARGTM
If your organization aims to develop youth and gain international experience, don't miss this event! 💼✨