“Təşkilatların Potensialını Gücləndir” layihəsi çərçivəsində “Təşkilatın Brendini Tanıt” seminarı keçirilib.
18 Noyabr 2024
Seminarda hədəf auditoriyanın düzgün müəyyənləşdirilməsi, rəqəmsal reklamların tətbiqi və reklam zamanı yol verilən səhvlər mövzularında ətraflı məlumat verilib. Təşkilatların brend tanıtımı üçün effektiv strategiyaların qurulmasının vacibliyi vurğulanıb.
Spiker Murad Mahmudov “Atəşgah” Sığorta Şirkətinin marketinq meneceri kimi öz peşəkar təcrübəsini bölüşərək, brendin tanıdılması və düzgün reklam strategiyasının qurulması barədə praktiki tövsiyələr təqdim edib.
Seminarın sonunda iştirakçılar interaktiv müzakirələrdə iştirak edərək suallarına cavab tapıb və təşkilatlarının marketinq fəaliyyətlərini daha effektiv etmək üçün yeni biliklər əldə ediblər.

The "Promote the Organization's Brand" seminar was held within the framework of the "Strengthen the Potential of Organizations" project.
18 November 2024
The seminar provided detailed information on the correct definition of the target audience, the application of digital advertising and mistakes made during advertising. The importance of building effective strategies for brand promotion of organizations was emphasized.
Speaker Murad Mahmudov shared his professional experience as a marketing manager of “Ateshgah” Insurance Company and provided practical recommendations on building a brand promotion and a correct advertising strategy.
At the end of the seminar, participants participated in interactive discussions, found answers to their questions and gained new knowledge to make their organizations’ marketing activities more effective.