"İnsan Alverinə qarşı Beynəlxalq Mübarizə Günü” -nə həsr edilmiş maarifləndirici tədbir keçiriləcəkdir.
29 İyul 2024
Son müraciət tarixi: 30 İyul 2024
Azərbaycan Respublikası Gənclər Təşkilatları Milli Şurası və Azərbaycan Respublikası Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiə Nazirliyinin tabeliyində Sosial Xidmətlər Agentliyinin İnsan Alveri Qurbanlarına Yardım Mərkəzinin birgə təşkilatçılığı ilə "İnsan Alverinə qarşı Beynəlxalq Mübarizə Günü” -nə həsr edilmiş maarifləndirici tədbir keçiriləcəkdir.
Tədbir zamanı insan alverinin qurbanlarına hüquqi və sosial yardımlar, insan alverinə qarşı mübarizə yolları və insan alverinin qarşısını almaq üçün effektiv strategiyalar kimi mövzular müzakirə ediləcəkdir.

An educational event dedicated to the "International Day against Trafficking in Persons" will be held.
29 July 2024
Deadline: 30 July 2024
An educational event dedicated to the "International Day for Combating Human Trafficking" will be held jointly organized by the National Council of Youth Organizations of the Republic of Azerbaijan and the Center for Assistance to Victims of Human Trafficking of the Social Services Agency under the Ministry of Labor and Social Protection of the Population of the Republic of Azerbaijan.
🔹 During the event, topics such as legal and social assistance to victims of human trafficking, ways to combat human trafficking, and effective strategies to prevent human trafficking will be discussed.