2 Fevral - Gənclər Günü münasibəti ilə "Gənclər Təşkilatlarının Buz Macərası" layihəsi həyata keçiriləcək!
29 Yanvar 2025
Son müraciət tarixi: 30 Yanvar 2025
📣 Dəyərli gənclər təşkilatlarının liderləri və nümayəndələri, gənclər! Azərbaycan Respublikası Gənclər Fondunun dəstəyi və Azərbaycan Gənclər Təşkilatları Milli Şurasının (NAYORA) təşkilatçılığı ilə “Gənclər Təşkilatlarının Buz Macərası” adlı layihə keçiriləcək. 2 Fevral Gənclər Günü münasibətilə təşkil olunan tədbirdə gənclər və gənclər təşkilatları birlikdə bol əyləncəli və rəngarəng anlar #yaşayacaqlar. Gənclər təşkilatları və gənclərin fərqli ab-havada bir araya gəlməsi onların bir-biri ilə əlaqələrinin möhkəmlənməsinə, əyləncəli, dinamik vaxt keçirmələrinə şərait yaradacaq. 🗓 Tarix: 31.01.2025, saat 15:00 Layihədə iştirak ödənişsizdir. Buz macərasına rəng qatmağa hazırsınız? #AzGF #NAYORA #GənclərGünü #BuzMacərası #Birgə #GəncTəşkilatları

On the occasion of the Youth Day, February 2, the "Ice Adventure of Youth Organizations" project will be implemented!
29 January 2025
Deadline: 30 January 2025
📣 Leaders and representatives of valuable youth organizations, young people! A project named "Ice Adventure of Youth Organizations" will be held with the support of the Youth Foundation of the Republic of Azerbaijan and the organization of the National Council of Azerbaijan Youth Organizations (NAYORA). During the event organized on the occasion of Youth Day on February 2, youth and youth organizations will #live plenty of fun and colorful moments together. Youth organizations and young people coming together in a different atmosphere will create conditions for them to strengthen their relationship with each other and to spend a fun, dynamic time. 🗓 Date: 31.01.2025, at 15:00