2 Fevral - Gənclər Gününə həsr olunmuş "Gənclər Təşkilatlarının Buz Macərası" layihəsi baş tutmuşdur!
2 Fevral 2025
📣 Azərbaycan Respublikası Gənclər Fondunun, Heydər Əliyev adına İdman-Konsert Kompleksinin tərəfdaşlığı və Azərbaycan Gənclər Təşkilatları Milli Şurasının (NAYORA) təşkilatçılığı ilə “Gənclər Təşkilatlarının Buz Macərası” layihəsi baş tutub.
2 Fevral – Gənclər Günü münasibətilə təşkil olunan bu tədbir gəncləri və gənclər təşkilatlarının nümayəndələrini bir araya gətirərək həm əyləncəli, həm də dinamik bir gün yaşadıb. #Birlikdə buz üzərində bol enerji və pozitiv anlar paylaşan iştirakçılar, eyni zamanda yeni dostluqlar və əlaqələr quraraq öz fəaliyyətlərini daha da gücləndiriblər.

February 2 - "Ice Adventure of Youth Organizations" project dedicated to Youth Day has been completed!
2 February 2025
📣 The project "Ice Adventure of Youth Organizations" took place with the partnership of the Youth Foundation of the Republic of Azerbaijan, the Sport-Concert Complex named after Heydar Aliyev and the National Council of Azerbaijan Youth Organizations (NAYORA).
This event, organized on the occasion of February 2 - Youth Day, brought together young people and representatives of youth organizations and lived a fun and dynamic day. Participants sharing plenty of energy and positive moments on the ice #Together strengthened their activities by building new friendships and relationships.