2 Fevral- Gənclər Gününə həsr olununan Gənclər Təşkilatları Sərgisi baş tutacaq!
Azərbaycan Respublikası Gənclər Fondunun dəstəyi və Azərbaycan Gənclər Təşkilatları Milli Şurasının (NAYORA) təşkilatçılığı ilə 2 Fevral Gənclər Gününə həsr olunmuş Gənclər Təşkilatlarının Sərgisi keçiriləcək.
Sərginin əsas məqsədi gənclər təşkilatlarının fəaliyyətini, onların layihələrini və gələcək planlarını təbliğ etməkdir. Bundan əlavə, sərgidə gənclərin maraqlarına uyğun qurumlarla tanış olmaq, onlarla birbaşa əlaqə saxlamaq və qurumların imkanlarından istifadə etmək üçün şərait yaradılacaq.
Eyni zamanda, sərgidə müxtəlif əyləncəli oyunlar və müsabiqələr təşkil ediləcək və qalib gənclərə mükafatlar təqdim olunacaqdır.
Qeyd edək ki, sərgidə təmsil olunacaq gənclər təşkilatlarının qeydiyyatı mütləqdir. Gənclərin iştirakı isə tam sərbəstdir. (şəxsiyyət vəsiqəsi üzərində olmaqla)

February 2 - Youth Organizations Exhibition dedicated to Youth Day will take place!
Exhibition of Youth Organizations dedicated to February 2 Youth Day will be held with the support of the Youth Foundation of the Republic of Azerbaijan and the organization of the National Council of Azerbaijan Youth Organizations (NAYORA).
The main purpose of the exhibition is to promote the activities of youth organizations, their projects and future plans. In addition, the exhibition will provide conditions for young people to get acquainted with organizations that match their interests, contact them directly and use the opportunities of the organizations.
At the same time, various entertaining games and competitions will be organized at the exhibition and prizes will be presented to the winners.
It should be noted that the registration of youth organizations that will be represented at the exhibition is mandatory. Participation of young people is completely free. (with being on the ID)