Azərbaycan Respublikası Gənclər Təşkilatlarının Milli Şurasının (NAYORA) təşkilatçılığı ilə “Gənclər Təşkilatları üçün Davamlı Sahibkarlıq Modelləri” mövzusunda Çay Məclisi keçiriləcəkdir.
18 Oktyabr 2024
Son müraciət tarixi: 22 Oktyabr 2024
Hörmətli gənclər təşkilatlarının rəhbər və nümayəndələri!
Çay Məclisinin bu dəfəki qonağı Peerstack Academy-nin CEO-su və SABAH HUB-da İnkubasiya rəhbəri Camal Rzayev olacaqdır.
Görüş zamanı gənclər təşkilatlarının yeni sahibkarlıq modelləri və təşkilatların davamlı inkişaf strategiyaları haqqında fikir mübadiləsi aparılacaqdır.

The National Council of Youth Organizations of the Republic of Azerbaijan (NAYORA) will organize a Tea Assembly on the topic of “Sustainable Entrepreneurship Models for Youth Organizations”.
18 October 2024
Deadline: 22 October 2024
This time, the guest of the Tea Assembly will be Jamal Rzayev, CEO of Peerstack Academy and Head of Incubation at SABAH HUB.
During the meeting, views will be exchanged on new entrepreneurship models of youth organizations and sustainable development strategies of organizations.