Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyinin dəstəyi və Azərbaycan Respublikası Gənclər Təşkilatları Milli Şurasının təşkilatçılığı ilə Quba “BİRLİK” Regional Festivalı baş tutub.
24 Avqust 2024
Festival, rəsmi açılış mərasimi ilə start götürüb. Mərasimdə çıxış edən rəsmi şəxslər, bu cür tədbirlərin gənclərin inkişafında oynadığı rolu xüsusi vurğulayıb və qonaqları salamlayıblar. Açılış mərasimindən sonra təşkil olunan sərgidə, gənclər təşkilatlarının müxtəlif layihələri ilə yaxından tanış olmaq imkanı yaradılıb.
Festivalın davamında təşkil olunan konsert proqramında isə müxtəlif musiqi ifaları səslənib və festival iştirakçıları rəqslərlə bu əyləncəli anları daha da rəngarəng ediblər.

The Guba “BIRLİK” Regional Festival was held with the support of the Ministry of Youth and Sports of the Republic of Azerbaijan and the organization of the National Council of Youth Organizations of the Republic of Azerbaijan. 🤩
24 August 2024
The festival started with an official opening ceremony. Officials who spoke at the ceremony emphasized the role of such events in the development of youth and welcomed the guests. The exhibition organized after the opening ceremony provided an opportunity to get acquainted with various projects of youth organizations. ✨
The concert program organized in the continuation of the festival featured various musical performances and festival participants made these fun moments even more colorful with dances. 💫