Azərbaycan Respublikasının Gənclər Fondunun və Türk Dünyası Bələdiyyələr Birliyinin (TDBB) birgə təşkilatçılığı, Pendik Bələdiyyəsinin dəstəyi ilə həyata keçirilən beynəlxalq gənclər düşərgəsi başa çatıb.
14 İyul 2024
Düşərgə müddətində iştirakçılar üçün maraqlı və əyləncəli oyunlar təşkil olunub, gəzməli-görməli yerlərə səfərlər edilib və təbiətin gözəllikləri kəşf edilib. Fəaliyyətlər sırasında qrup oyunları, workshoplar və yürüşlər yer alıb.
Qeyd edək ki, düşərgənin son günündə bağlanış mərasimi keçirilib və mərasimdə gəncləri maraqlandıran suallar və fikirlər səsləndirilib.
Türk Dünyası Bələdiyyələr Birliyinə bu tədbirin təşkilində göstərdikləri dəstəyə görə təşəkkür edirik!

The international youth camp, jointly organized by the Youth Foundation of the Republic of Azerbaijan and the Union of Turkic World Municipalities (TDBB), and supported by Pendik Municipality, has come to an end.
14 July 2024
During the camp, interesting and entertaining games were organized for the participants, trips were made to places of interest and the beauties of nature were discovered. The activities included group games, workshops and hikes.
It should be noted that a closing ceremony was held on the last day of the camp and questions and ideas of interest to the young people were raised at the ceremony.
We would like to thank the Union of Municipalities of the Turkic World for their support in organizing this event!