Gənclər Həftəsi çərçivəsində 4-7 fevral tarixlərində Quba Olimpiya İdman Kompleksində 2025-ci il Gənclər Düşərgəsinə start verilib.
4 Fevral 2025
Gənclər Həftəsi çərçivəsində 4-7 fevral tarixlərində Quba Olimpiya İdman Kompleksində Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyinin dəstəyi və Azərbaycan Respublikası Gənclər Təşkilatları Milli Şurasının (NAYORA) təşkilatçılığı ilə 2025-ci il Gənclər Düşərgəsinə start verilib. Düşərgə çərçivəsində gənclər komanda idarəçiliyi, soft bacarıqların təkmilləşdirilməsi, sosial media və PR bacarıqlarının inkişafı, gənclər təşkilatlarının fəaliyyəti və bu təşkilatlarda gənclərin rolu, natiqlik və ünsiyyət bacarıqları kimi mövzularda təlimlərdə iştirak edəcək və maraqlı fəaliyyətlərdə iştirak edəcəklər. Həmçinin gənclərin sosial bacarıqlarının inkişafına yönəlmiş müxtəlif interaktiv proqramlar təşkil olunacaq. ✌️ #AZE #NAYORA

The 2025 Youth Camp was launched at the Guba Olympic Sports Complex on February 4-7 within the Youth Week.
4 February 2025
Within the framework of the Youth Week, on February 4-7, at the Guba Olympic Sports Complex, with the support of the Ministry of Youth and Sports of the Republic of Azerbaijan and the organization of the National Council of Youth Organizations of the Republic of Azerbaijan (NAYORA), the Youth Camp 2025 has started.
Within the framework of the camp, young people will participate in trainings on topics such as team management, improving soft skills, developing social media and PR skills, the activities of youth organizations and the role of young people in these organizations, oratory and communication skills and will take part in interesting activities. Also, various interactive programs aimed at developing social skills of young people will be organized. ✌️