UrbanVisions beynəlxalq gənclər forumunun açılış mərasimi və panel diskusiyyası
UrbanVisions beynəlxalq gənclər forumunun açılış mərasimi və panel diskusiyyası üçün bizə qoşulun! 🌍
Əgər siz də şəhərsalma, urbanizasiya və müasir şəhər həyatına maraqlısınızsa, o zaman bu imkan sizin üçündür! Bizi urbanizm dünyasına maraqlı səyahətə aparacaq qonaq natiqlər haqqında ətraflı məlumatı qeydiyyat formasında tapa bilərsiniz.
🗓️ Son müraciət tarixi: 04.12.2024, 18:00
Qeyd edək ki, layihə AR Gənclər və İdman Nazirliyi tərəfindən gənclər təşkilatlarının fəaliyyətlərinin dəstəklənməsi məqsədilə 2024-cü il üzrə elan edilmiş qrant müsabiqəsi çərçivəsində həyata keçirilir.

Opening ceremony and panel discussion of the UrbanVisions international youth forum
Join us for the opening ceremony and panel discussion of the UrbanVisions international youth forum! 🌍
If you are also interested in urban planning, urbanization and modern city life, then this opportunity is for you! You can find detailed information about the guest speakers who will take us on an exciting journey into the world of urbanism in the registration form.
🗓️ Application deadline: 04.12.2024, 18:00
Please note that the project is being implemented within the framework of the grant competition announced by the Ministry of Youth and Sports of the Republic of Azerbaijan for 2024 to support the activities of youth organizations.