UrbanVisions beynəlxalq gənclər forumunun təşkilat komandasına qoşulmaq üçün müraciət elanını təqdim edirik!
20 Sentyabr 2024
Son müraciət tarixi: 27 Sentyabr 2024
Əziz gənclər!
Əgər siz də şəhərsalma, urbanizasiya və müasir şəhər həyatına maraqlısınızsa, o zaman bu imkan sizin üçündür! Forumumuzda fəal iştirak edərək həm yeni biliklər əldə edəcək, həm də tədbirin təşkilində öz töhfənizi verəcəksiniz.
Qeyd edək ki, layihə Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyinin dəstəyi və Azərbaycan Respublikası Gənclər Təşkilatları Milli Şurasının (NAYORA) təşkilatçılığı ilə keçirilir.

We are announcing an application to join the organizational team of the UrbanVisions international youth forum! 🤩
Deadline: 27 September 2024
📣 Dear young people!
If you are also interested in urban planning, urbanization and modern city life, then this opportunity is for you! By actively participating in our forum, you will both gain new knowledge and make your contribution to the organization of the event.
It should be noted that the project is being held with the support of the Ministry of Youth and Sports of the Republic of Azerbaijan and organized by the National Council of Youth Organizations of the Republic of Azerbaijan (NAYORA).